ftiaxtomonosou
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

χειροποιητα σταυρουδακια

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

χειροποιητα σταυρουδακια Empty χειροποιητα σταυρουδακια

Δημοσίευση  Admin Σαβ 31 Ιαν 2009, 01:41

υλικο... Cloisonne
μεγε8ος τρυπας 1 χιλ
κωδ.CB0053
τιμη για παραγγ. ανω των 30 τεμαχιων 0.29 ανα τεμαχιο
τιμη για παραγγ. κατω των 30 τεμαχιων 0.59 ανα τεμαχιο
χειροποιητα σταυρουδακια Cb005310
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1054
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : heraklio crete

https://ftiaxtomonosou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χειροποιητα σταυρουδακια Empty Απ: χειροποιητα σταυρουδακια

Δημοσίευση  ΣΜΑΡΑΓΔΑ Πεμ 29 Ιουλ 2010, 14:51

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ... ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ... ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΩ Κ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΣΑ Κ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΓΑΜΟ ΒΑΠΤΙΣΗ.. Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ SΙΤΕ ΣΑΣ!!!!!.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ... ΑΝ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝ ΤΟ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΔΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΡΥΚΑΚΙ Η ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΝΑ ΚΡΕΜΙΟΥΝΤΑΙ ??? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΣΜΑΡΑΓΔΑ!

ΣΜΑΡΑΓΔΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χειροποιητα σταυρουδακια Empty Απ: χειροποιητα σταυρουδακια

Δημοσίευση  Admin Πεμ 29 Ιουλ 2010, 16:08

ΣΜΑΡΑΓΔΑ έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ... ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ SITE ΣΑΣ... ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΩ Κ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟ ΔΙΑΤΗΡΟΥΣΑ Κ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΓΑΜΟ ΒΑΠΤΙΣΗ.. Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ SΙΤΕ ΣΑΣ!!!!!.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ... ΑΝ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝ ΤΟ Φ.Π.Α. ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ...ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΑΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΔΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΡΥΚΑΚΙ Η ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΝΑ ΚΡΕΜΙΟΥΝΤΑΙ ??? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΣΜΑΡΑΓΔΑ!
καλησπερα σας καλως ορισατε
οι τιμες ειναι το τελικο ποσο που πληρωνετε , οι παραγγελ. γινοπνται μεσω προσωπικου μνμτος.τα συγκεκριμενα σταυρουδακια εχουν τρυπα διαμεσου, και ειναι κλουαζον χειροποιητο
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1054
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : heraklio crete

https://ftiaxtomonosou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χειροποιητα σταυρουδακια Empty Απ: χειροποιητα σταυρουδακια

Δημοσίευση  TWEETY-TWINS Πεμ 14 Απρ 2011, 16:09

Καλησπέρα, θα με ενδιεφερε η αγορα 200 τεμαχιων για την βαφτιση των διδυμων μου!
θα ηθελα να ξερω αν ισχυει η τιμη που ειδα, 0,29 ευρο ανα τεμαχιο κ αν η τιμη συμπεριλαμβανει φπα. Επισης σε τι χρονικο διαστημα μπορω να τα εχω, τροπο πληρωμης κ τροπο παραλαβης.
ευχαριστω εκ των προτερων, περιμενω επικοινωνια!

TWEETY-TWINS

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης