ftiaxtomonosou
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ Empty ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ

Δημοσίευση  EVA Δευ 09 Νοε 2009, 16:47

καλησπερα σε ολους και ολες. ειμαι καινουρια στο site και θα ηθελα την βοηθεια σας. θελω να κανω 1000 μπομπονιερες γαμου και 100 βαπτισης με θεμα τη θαλασσα. εχετε να μου προτεινετε κατι οικονομικο γιατι μας εχουνε πεσει πολλα οικονομικα βαρη? γεννα - σπιτι - γαμος - βαφτιση κλπ κλπ. τις μπομπονιερες θα τις κανω εγω μιας και η δουλεια μου ειναι αυτη. εχω κατα νου μικρους γυαλινους αστεριες για τους μεγαλους και για τα μικρα κατι παρομοιο? θα το εκτιμουσα αφανταστα αν μου απαντουσατε στο μνμ μου. σας ευχαριστω παρα πολυ. περιμενω τις ιδεες σας. ειμαι απο επαρχια και εδω δυστυχως δεν υπαρχει ποικιλια απο τετοια ειδη.

EVA

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ Empty Απ: ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ

Δημοσίευση  Admin Δευ 09 Νοε 2009, 19:31

EVA έγραψε:καλησπερα σε ολους και ολες. ειμαι καινουρια στο site και θα ηθελα την βοηθεια σας. θελω να κανω 1000 μπομπονιερες γαμου και 100 βαπτισης με θεμα τη θαλασσα. εχετε να μου προτεινετε κατι οικονομικο γιατι μας εχουνε πεσει πολλα οικονομικα βαρη? γεννα - σπιτι - γαμος - βαφτιση κλπ κλπ. τις μπομπονιερες θα τις κανω εγω μιας και η δουλεια μου ειναι αυτη. εχω κατα νου μικρους γυαλινους αστεριες για τους μεγαλους και για τα μικρα κατι παρομοιο? θα το εκτιμουσα αφανταστα αν μου απαντουσατε στο μνμ μου. σας ευχαριστω παρα πολυ. περιμενω τις ιδεες σας. ειμαι απο επαρχια και εδω δυστυχως δεν υπαρχει ποικιλια απο τετοια ειδη.

kati tetοιο εννοειται?
ειναι μουρανο αστεριες
ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ Dscn3611ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥ Pend3710
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1054
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2008
Ηλικία : 44
Τόπος : heraklio crete

https://ftiaxtomonosou.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης